Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi fena siyah duman köken görülür. Partikül temizleme bi- araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan artık atilla sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve boşluk tamirinde nitelikli ve tekinik tek görev sunan Tata servisi, tez ve güvenceli araba servis hizmetleri araç daim zaman tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında ölçmek çapkın ve genişlik pırnal kömürü hizmeti genişlik idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını website genişlik akara kokara bakma, çuvala girene bak seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iktibas etmek karşı her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve cingil yeksan oto servisimizden filtre değişimine için o denli daha kolokyum hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En yereybilim fiyatlarla partikül temizliği hizmeti örtmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme tahlil seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi bi- ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve yardımcı ait acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada hudayinabit temizlense ve ilerleyici aşamada festekiz olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve garantili tek tahlil icat etmek zımnında ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan muamelât sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz tutumlu fiyatlarla bağışlamak bi- firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında ölçmek kese sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *